Geçmişten günümüze kadar geçen bu uzun süreç içerisinde oldukça farklı ev taşıma tecrübeleri edinmemizin yanı sıra, Avrupa’da ve ülkemizde nakliyat sektörü ile alakalı en yeni gelişmeleri takip ederek, hizmet kapsamımıza dahil etmekteyiz. Böylelikle en yenilikçi hizmeti kısa süre içerisinde, siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak taşımacılık sektöründe kullanılan araç ve gereçleri, Türkiye genelinde en kısa sürede hizmet kapsamına alan firmalar arasında olmamız, yenilikçi yüzümüzün göstergesidir. Bunların yanı sıra yılların tecrübesi ile hizmet veren tüm ekibimiz, sektöre yenilikler katmak için araştırmaya dayalı çalışmalar yapmaktadır.

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT OLARAK, EŞYA DEĞİL DEĞER TAŞIYORUZ!
Bursa nakliyat firması olarak taşıdıklarımızın birer eşya değil, aslında sizlerin birer anısı olduğu bilinciyle hizmet veriyoruz. Bu nedenle işimizi daha çok önemsiyor, taşıdıklarımıza ayrı bir anlam katıyoruz.

Günümüz toplumunda evden eve nakliyat firması seçerken sadece fiyatlara bakılarak gerekli önemin gösterilmemesi, iş esnasında ve sonrasında da bir takım olumsuzlukların ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Bu nedenle ev taşıma firması seçerken öncelikle, firmanın memnun müşteri durumunu incelemek daha yararlı olacaktır.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmeti Arı Nakliye

İstanbul evden eve taşımacılık firması olarak, her zaman profesyonel hizmet kalitesine üst düzey önem vermekteyiz. Sektörde profesyonel anlamda adım atmanın müşteri memnuniyeti, müşteri memnuniyetinin ise daha büyük başarılar getirdiğinin bilincinde olarak hareket etmekteyiz.

Profesyonel hizmet anlayışı ile sektörde yerini alan firmamız, tüm ekipman ve personeli ile profesyonel hizmet sunumuna uygun donanım, bilgi ve birikime sahiptir. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, sektöre ait taşımacılık hizmetinin yanı sıra sektördeki yan iş kollarında da hizmet vererek, müşterilerimize başka arayışlara gerek bırakmadan hizmet sunmaktayız.
BURSA  ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT
Teknolojinin nimetlerinden maksimum derecede yararlanan firmamızın, siz değerli müşterilerine sunduğu hizmetlerden biriside, Bursa asansörlü evden eve nakliyat hizmetidir.

Bu hizmet sayesinde hem eşyalarınız kısa bir sürede taşınmakta, hem de eşyalarınız taşınırken eski ve yeni komşularınıza minimum seviyede rahatsızlık verilmektedir. Asansörlü nakliye ile eşyalarınızın bina içinden taşınmasını önleyebilir, olası zararlara ve komşularınızın rahatsız olmasına engel olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra ek hizmet olarak talebiniz doğrultusunda de-montaj ve montaj hizmetimizle, eşyalarınızın eski yerinden sökülerek yeni yerine montaj edilmesi hizmeti de sunmaktayız.

ARI NAKLİYAT HİZMETLERİ
Arı evden eve nakliyat olarak hizmet alanımız, nakliyat sektörünün ana teması olan taşımacılık hizmetiyle birlikle, sektöre ait ek iş kollarını da kapsamaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ek iş kolları olan sektörel hizmetlerimiz, eşya paketleme, de-montaj ve montaj, insan gücüne dayalı taşımacılık ve asansörlü taşımacılık gibi farklı hizmet çeşitleridir.

Bu hizmet çeşitlerini sunmamızdaki en önemli amacımız, müşterilerimizin başka arayışlarla zaman kaybetmelerini önleyerek, kapsamlı bir hizmet ile müşteri memnuniyet sağlamaktır.

EVDEN EVE TAŞINMADAN ÖNCE NE YAPILMALI?
Evden eve taşınmadan önce ne yapılmalı? Sorusuna maddeler halinde cevap verecek olursak, genel olarak şunları söyleyebiliriz.

Ne zaman taşınılacağı, net bir şekilde belirlenmelidir.
Taşınılacak günden birkaç gün öncesinden itibaren, Bursa evden eve nakliyat firması ayarlanmalıdır.
Firma seçerken dikkatli olunmalı, taşıma şartları ve fiyat net bir şekilde konuşulmalıdır.
Firmanın yapacağı işlere hangi işlerin dahil olacağı, net bir şekilde belirlenmelidir.
Sigortalı eşya taşımacılığı olup olmadığına dikkat edilmelidir.
Sabit eşyaların de-montaj işini siz yapacaksanız, taşımadan 1 gün öncesinden sökerek hazır etmeye özen göstermelisiniz. Yine ambalajlama işlemleri için de, 1 gün önceden hazırlıklı olmak gerekir.
TAŞINMA SÜRECİ
Taşınma süreci gerek eşya sahibinin ve gerekse evden eve nakliyat firmalarının, titizlikle üzerinde durmaları gereken süreçlerden birisidir.

Bu süreçte eşya paketlemeleri ve de-montaj titizlikle yapılmalı, eşyaların araca yerleştirilmesinde de aynı hassasiyet gösterilmelidir. Son olarak ise eşyaların taşınması ve yeni yerine taşınarak montaj gereken eşyaların doğru bir şekilde montajının yapılması da, son derece önemlidir.