Hem Mersin hemde Adana evden eve nakliyat firmaları talebinizi görecek böylece her iki şehrin firmalarında da fiyat teklifleri alacaksınız.

Aşağıda Mersin Adana arasında gerçekleşen taşıma işleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Fiyatlar hakkında bir bilgi verebilir. Daha fazla örneği yazının sonunda bulabilirsiniz.

Mersin Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları Örnekleri

Toplam 5 Koli + Bilgisayar

 

Taşınacak Eşya Bilgileri
Züccaciye, giysi ve nevresim gibi eşyalar içeren toplam 5 koli, bilgisayar kasası, monitör ve iki adet gitar ve aksamları
Taşınacak Eşya Bilgileri
2 çekyat, Parçalanmış olarak yemek masası, yatak odası, tv ünitesi ve gardırop var. 6 koli mutfak eşyası var

Taşınacak Eşya Bilgileri
Merdivenden taşıyabilir ya da balkondan kendi hereketli asansör ile indirebilirsiniz eşyaları. Eşyaların bir bölümü Mersin 2+1 80 metrekare olan dördüncü kattaki eve, kalanı ise yine aynı bölgede (Üniversite Cad. Menzitli, Kız Kalesi) bulunan bir eşya deposuna bırakılacak. Depoya bırakılacak eşyalar yaklaşık bir yıl kadar bu depoda kalacak. Bu yüzden uygun bir şekilde paketlenmesi gerekiyor. Nakliye ile birlikte depo hizmeti de sunan ve detaylı izahını yaptığım işi birlikte yapabilecek firmlar teklif verebilir. Yani nakliyeyi yapacak firma belirttiğimiz bölgede depo hizmeti de veriyorsa bizim için hem ekonomik hem de daha az yorucu olur. Şimdiden teşekkürler.

 

Taşınacak Eşya Bilgileri
Salonda oturma grubu şifonyer ve yemek masası var. Yatak odası takımı. Çocuk odasında iki tane baza giysi dolabı var. Mutfak masası ayakkabılık iki kitaplık beyaz eşya.
Koli sayısı şu anda belli değil. Yazdıklarım dışında büyük eşya yok.
Kamyon park alanı var.
Fiyat teklifleri aldıktan sonra kendinize sormanız gereken soru “Acaba hangi firmadan iyi bir hizmet alabilirim?” olmalı. Bu sorunun cevabı da hemen firmanın isminin yanında bulunan ve müşterilerin 10 üzerinden puanlama yaparak verdikleri reytingi… Yapılan iş sayısı ve yorum sayısı size firmanın iş kalitesi hakkında net fikirler verecektir. Örnek iki firmanın profil görsellerini aşağıda paylaşıyorum. Bir firma Adana’dan biride Mersin’den bu iki firmada size teklifi verebilir.
Bu firmalardan hizmet aldığınızda sizde yorum yazmayı ihmal etmeyin. Çünkü firma hakkında yorum yapma size iyi hizmeti getiren önemli bir etken. Hiçbir firma profilinde kötü yorumlar istemez. Bir yanlış yaptığında da kötü yorumun gelmemesi için elinden geleni ardına koymaz.

Mersin Adana en büyük iki il ve iki şehir arasında yol güzergahı en çok kullanılan, nakliyat firmaların en fazla seyahat ettiği iki şehirdir. Ülke nüfusunun ¼’ü bu iki şehirde bulunmaktadır. Yani aslında en fazla evden eve nakliyat Mersin Adana arasında gerçekleşir. Seçenek çok ise iyi olanı seçmek zor olacaktır.

İyi olanı seçmenin hem en kolay hemde iyi yolu evden eve nakliyat firmalarının müşteri yorumlarını incelemektir. Eğer firmanın güvenilir bir platform üzerinde iyi müşteri yorumları varsa böyle firmaları platformun gücünü kullanarak seçmek en iyi yoldur. Alınan hizmet sonrası yorum yazma gücü size yüksek bir ihtimal ile iyi bir hizmet sağlayacaktır.